Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

سونی تأیید کرد: قسمت دوم انیمیشن محبوب Angry Birds سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
69 views
بدون نظر

قطعاً بسیاری از شما کاربران خوب محصولات سونی بازی Angry Birds یا همان “پرندگان خشمگین” معروف را حدأقل یکبار بر رویِ گوشی اَندرویدی خود تجربه کرده اید. بازی جذابی که تنها یک هدف بسیار ساده را دنبال میکرد و آن چیزی نبود جز کشیدن طنابی که یک پرنده عصبانی در آن بود و قصد داشت هدفی را نشانه قرار دهد.

سونی در سال ۲۰۱۶ با همکاری کمپانی Rovio که لیسانس این برند را در اختیار خود دارد اقدام به تهیه انیمیشنی بسیار زیبا و جذاب از بازی پرندگان خشمگین کرد. این انیمیشن با استقبال بینظیر طرفداران بازی مذکور در دنیا مواجه شد و سونی با بودجه ای 73 میلیون دلاری توانست حدود 350 میلیون دلار درآمد از فروش این انیمیشین کسب کند.

سال گذشته زمزمه هایی از ساخت قسمت دوم این انیمیشن محبوب در دنیایِ مجازی مطرح شد، که سونی نهایتاً این شایعات را تأیید کرد و گفت استودیویِ Columbia Pictures که پیش از این ساخت قسمت اول این انیمیشن را به عهده داشت در حال کار کردن بر رویِ قسمت جدیدی از آن میباشد، اما سخنی درباره تاریخ اکران این انیمیشن به میان نیامد.

حال امروز سونی و Rovio اعلام کردند که قسمت دوم انیمیشن محبوب Angry Birds در تاریخ 20 سپتامبر 2019 میلادی بر رویِ پرده سینماهایِ دنیا خواهد رفت و این بدان معناست که طرفداران مجموعه بازی هایِ پرندگان خشمگین و انیمیشن آن چیزی کمتر از یک سال تا اکران قسمت جدید فاصله دارند.

سونی تأیید کرده است که همان صداهایِ به یاد ماندنی و محبوب قسمت اول وظیفه صداپیشگی شخصیت هایِ اصلی را به عهده خواهند داشت و تهیه کننده قسمت دوم نیز همان تهیه کننده قسمت قبلی میباشد. در این بین تنها برخی از شخصیت هایِ جدید به موضوع داستان اضافه شده اند و کارگردانی قسمت جدید را نیز آقایِ Thurop Van Orman به عهده خواهد داشت.

منبع:


لینک کوتاه مطلب

http://xperiaos.ir/?p=173

برچسب ها

مطالب مشابه