Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

آخرین اخبار و اطلاعات از پرچمدار آینده سونی تا این لحظه (۵ اردیبهشت)

۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
34 views
بدون نظر


سونی در ماه های اخیر، سه گوشی هوشمند قدرتمند از بالاترین رده موجود را تحت عنوان خانواده XZ2 معرفی کرده است. خانواده اکسپریا XZ2 شامل سه گوشی اکسپریا XZ2، اکسپریا XZ2 Compact و اکسپریا XZ2 Premium در سه اندازه مختلف هم اکنون مراحل ورود به بازارهای مختلف را طی میکنند. از این سه گوشی دو گوشی اول در برنامه ریزی سونی برای ورود به ایران آماده میشوند که در هفته های پیش رو این اتفاق نیز رخ خواهد داد.

با آنکه هنوز مرحله عرضه گوشی های سونی به بازارهای مختلف به پایان نرسیده، اما خبرهایی از پرچمدار بعدی سونی شنیده میشود. علاقه مندان به سونی دنبال آن هستند که ببینند سونی در نمایشگاه IFA 2018 چه برنامه ای دارد و آیا قرار است مثل سال های قبل در این رویداد نیز یک محصول انقلابی معرفی شود یا آنکه تمام توان سونی در سال جاری همین سه گوشی معرفی شده در هفته های گذشته بود؟

تا این لحظه خبرهای ضد و نقیضی از پرچمدار بعدی سونی شنیده میشود که هیچکدام به صورت قطعی مورد تایید نیست. چرا که هنوز ۵ ماه تا رویداد بعدی فاصله است و تا آن زمان احتمال هرگونه تغییر در این محصول وجود دارد. یکی از این ابهامات، نام این محصول است که هنوز به صورت قطعی مشخص نیست که تحت چه عنوانی قرار است معرفی شود. نام اکسپریا XZ3 به صورت شایعه توسط برخی رسانه ها پیش از این مطرح شده بود، اما این نام تا حدودی رد میشود. به این دلیل که این محصول یک نسخه نسبتاً ارتقا یافته از اکسپریا XZ2 است و تغییرات بسیار زیادی نسبت به آن نخواهد داشت.

در خصوص پرچمدار بعدی سونی که در شهریور امسال معرفی میشود، بر روی دوربین دوگانه به عنوان یک ویژگی قطعی میتوان حساب باز نمود. همچنین رم دستگاه نیز در تمام مناطق ۶ گیگابایت خواهد بود و صفحه نمایش نیز به احتمال فراوان از نوع Oled است. این محصول که گویا دومین گوشی با صفحه نمایش 4K در سال 2018 است، با کد H84XX رونمایی خواهد شد.

به هر حال تا این لحظه که ما در خدمت شما هستیم، اطلاعات بیشتری از این محصول در دسترس نیست، اما فعلا خبرهای مختلف حکایت از آن دارند که با یک نسخه جهانی XZ2 Premium با تغییرات نسبی مواجه خواهیم بود. به محض دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول ما شما را در جریان جزئیات آن خواهیم گذاشت.


لینک کوتاه مطلب

http://xperiaos.ir/?p=206

برچسب ها

مطالب مشابه