Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

کارشناسان اذعان میکنند نسل جدید کنسول هایِ XBX و Playstation سال ۲۰۲۰ از راه میرسند.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
78 views
بدون نظر

برایِ بسیاری از گیمرهایِ دنیا این موضوع جایِ سوال است که نسل آینده کنسول هایِ ۲ کمپانی مایکروسافت و سونی چه زمانی از راه خواهند رسید و آیا این ۲ کمپانی قصد معرفی کنسول هایِ به کُلی تغییر یافته را دارند یا در واقع قصد دارند در قالب کنونی کنسول هایِ خود را با تغییرات سخت افزاری به دنیا عرضه کنند.

درباره سوال اول کارشناسان این حوزه اعتقاد دارند کنسول هایِ نسل جدید کمپانی هایِ سونی و مایکروسافت سال ۲۰۲۰ از راه میرسند، اما راستش را بخواهید هنوز پاسخ دقیقی برایِ سوال بعدی وجود ندارد و هنوز کسی نمیداند که کمپانی هایِ مذکور قصد معرفی نسل جدیدی از کنسول هایِ خود با تغییرات بسیار گسترده را دارند یا تنها آنها را از لحاظ سخت افزاری تغییر خواهند داد.

بر اساس اطلاعات محرمانه ای که یکی از کارشناسان حوزه بازی هایِ رایانه ای به دست آورده است، هر دو کمپانی سونی و مایکروسافت از محصولات خود در حال حاضر رضایت کامل دارند و با عرضه کنسول هایِ ارتقا یافتۀ XBX ONE X و PS4 Pro توانسته اند تا حد بسیار زیادی عطش کاربران را برایِ قدرت سخت افزاری مهار کنند.

وی در ادامه می اَفزاید: هر دو کمپانی به خوبی میدانند که سال ۲۰۱۹ برایِ عرضه کنسول هایِ نسل جدید زمان بسیار نزدیکی است و هیچگاه مغزهایِ متفکر دست به حرکات محیرالعقول نمیزنند. پس پیش بینی میشود کنسول هایِ نسل آینده ای که سونی و مایکروسافت در حال کار بر رویِ آنها هستند در اواسط یا اواخر سال ۲۰۲۰ معرفی و به بازار عرضه شوند.

این مضامین با خبرها و گزارش هایی که اَخیراً به بیرون درز پیدا کرده است نیز همخوانی دارد و بر اساس خبرهایِ موثقی که از منابع درون سازمانی سونی به دست آمده است، این کمپانی حدأقل کنسول نسل بعد خود را در سال ۲۰۲۰ معرفی خواهد کرد و شاید دیرتر نیز این اتفاق رُخ دهد، که با توجه به فروش خوب کنسول PS4 Pro اصلاً جایِ تعجب ندارد.

منبع:


لینک کوتاه مطلب

http://xperiaos.ir/?p=204

برچسب ها

مطالب مشابه